Wykonujemy studia, analizy i przygotowanie procesu projektowego, plany zagospodarowania przestrzennego, wielobranżowe projekty architektoniczno-budowlane, przetargowe i wykonawcze, rozwiązania dotyczące małej architektury i zieleni, aranżacje wnętrz oraz projekty form przemysłowych.

Nasza pracownia istnieje od 2003 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy już ponad 300 projektów.

Oferujemy usługi obejmujące zarówno doradztwo w zakresie planowanych inwestycji jak i pełen zakres usług projektowych.

Prowadzimy projekty kompleksowo od fazy wstępnej poprzez koncepcję, opracowania techniczne, nadzór autorski aż do odbiorów końcowych i zgody na użytkowanie.

Uzyskujemy wszelkie niezbędne opnie, uzgodnienia czy odstępstwa umożliwiające zatwierdzenie dokumentacji decyzją pozwolenia na budowę oraz skuteczną realizację i bezawaryjne użytkowanie obiektów.

Koordynujemy wszelkie niezbędne prace w trakcie procesu budowlanego, w tym m.in. inwentaryzacje budowlane, charakterystyki energetyczne, przedmiary robót, kosztorysy oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przygotowanie materiałów marketingowych, w tym m.in. modelu 3d, filmów czy makiety.

Zakres opracowania zależy od Państwa potrzeb oraz zaistniałych okoliczności podczas procesu budowlanego.

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami w każdej branży. Posiadamy sprawdzonych prowadzących z właściwymi uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń w każdej z branż.

Znajdujemy innowacyjne oraz energooszczędne rozwiązania (LEED / BREAM) dla danego obiektu. Wszystkie nasze propozycje mają indywidualny charakter, są przyjazne użytkownikom i środowisku oraz są realizowane z równą troską o każdy detal. Są one kreowane z naciskiem na wysokie walory użytkowe, techniczne jak i estetyczne. Słuchając Państwa realizujemy Państwa oczekiwania.

Jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy pozytywną weryfikację NFOŚiGW dla domu energooszczędnego w Programie Priorytetowym: „Efektywne wykorzystanie energii”.

Chętnie zajmujemy się obiektami usługowo-handlowymi i konferencyjno-biurowymi, sportu i rekreacji, a także służby zdrowia: szpitale, ośrodki chirurgii małoinwazyjnej i endoskopowej, oddziały dzienne, specjalistyczne poradnie medyczne, kliniki, przychodnie, stacje dializ, apteki, bio-medical SPA, przedszkola i żłobki.

Mamy doświadczenie w projektowaniu obiektów będących w ścisłej strefie ochrony konserwatorskiej oraz lokali w obrębie Centrów Handlowych.

Podejmujemy się również kreowania wizerunku partnerów sieciowych takich jak banki, salony sprzedaży, lokale gastronomiczne czy stacje benzynowe.

Charakteryzuje nas profesjonalizm i skuteczność działania, znajomość procedur formalno-prawnych (Polska, Europa, Stany Zjednoczone) i doświadczenie w negocjacjach, w tym w szczególności w prowadzonych przez nas sprawach we wszelkich niezbędnych urzędach i organach, znajomość rynku budowlanego, wysokie umiejętności prezentacji oraz zarządzania projektem.

Proponujemy realne terminy i uczciwe ceny.

WSPÓŁPRACA

Zobacz nasze realizacje